Zyre me qira ne Qender te Tiranes - Homeland.al
1.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Zyre me qira ne Qender te Tiranes

Për Qira
October 15, 2020
253
ID: 913
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 11
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 2min
Property publication date Data e publikimit: October 15, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Qender,Tirane,Shqiperi
Zona: Qender
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e tretë të një pallati të ri jepet me qira një ambient me sipërfaqe 140m2,i përshtatshëm si zyrë.
Ndërtesa ndodhet në zonën më elitare të kryeqytetit,pranë Qendrës dhe ndodhet pranë shumë shërbimeve të ndryshme administrative.
Mund të përshatet për cdo lloj biznesi si zyrë IT,konsulence,agjenci turizmi,qendër kursesh etj.
Cmimi i qirasë mujore është 1000Euro.
Nëse dëshironi një prezantim dinjitoz të biznesit tuaj, atëherë prona më sipër ju ofron gjithcka të nevojshme.
Ambienti jepet me qira bosh.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.