Zyre në shitje tek rruga Janos Hunyadi - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Zyre në shitje tek rruga Janos Hunyadi

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Ambient Biznesi ne shitje ne rrugen Janos Hunyadi në zonen prane Juridikut. Organizohet ne nje hapesirë Openspace, një salle mbledhjesh, nje tualet dhe nje kuzhine me
siperfaqe totale prej 222.6 m2 . Ambienti është i përshtatshëm për klinike dentare, back office, call center, qender kursesh etj.
Cmimi eshte i negociueshem.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Taget mbi pronën