Zyre per qira ne Bllok 300 euro Tirane - Homeland.al
300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 36
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Zyre per qira ne Bllok 300 euro Tirane

Për Qira Për Shitje
February 01, 2021
55
ID: 1000
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 36m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: February 01, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Pozicionuar në një zonë preferenciale pranë bllokut jepet me qira ambient 36m2.
Ne katin e dytë të një pallati të ri me ashensor.
Ka një dhomë të pajisura me kondicioner dhe një tualet .
Vlera e qirasë mujore është 300 Euro.
Ambienti mund te shfrytëzohet si klinikë dentare,zyrë administrative etj
Blloku është një ndër zonat më preferenciale,
lehtësisht i aksesueshëm për tu referuar te vizitorët e ardhshëm dhe rreth e qark keni njësi të shumta biznesi.
Ambienti gjithashtu shitet me një cmim prej 108.000Eruo.
Posedon dekomunentacion të rregullt hipotekor dhe është një mundësi shumë e mirë investimi.
Për një vizitë, na kontaktoni në cdo moment.