Zyre per qira ne Qender 120m², 700 Euro - Homeland.al
700
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Zyre per qira ne Qender 120m², 700 Euro

Për Qira
October 15, 2020
355
ID: 912
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 11
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 2min
Property publication date Data e publikimit: October 15, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Qender,Tirane,Shqiperi
Zona: Qender
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e tretë të një pallati të ri jepet me qira një ambient me sipërfaqe 120m²,i përshtatshëm si zyrë.
Ndërtesa ndodhet në zonën më elitare të kryeqytetit,pranë Qendrës dhe ndodhet pranë shumë shërbimeve të ndryshme administrative.
Mund te pershatet per cdo lloj biznesi si zyre IT,konsulence,agjenci turizmi,qender kursesh etj.
Cmimi i qirasë mujore është 700 Euro NET.
Nëse dëshironi një prezantim dinjitoz të biznesit tuaj, atëherë prona më sipër ju ofron gjithcka të nevojshme.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.