500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Jepet me qira ambient zyre prane Toptanit

Për Qira
March 27, 2020
269
ID: 740
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2016
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 2 min
Property publication date Data e publikimit: March 27, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Abdi Toptani 1001, Tiranë, Albania
Zona: Toptani
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 4-të të një pallati të ri me ashensor, jepet me qira ambient zyre prane Toptanit me sipërfaqe 60 m².
Organizohet në tre ambiente, dhe një ballkon.
Është bosh sic mund ta vëreni në foto por mund të përshtaten shumë mire hapësirat sipas nevojave tuaja.
Mund të përshtatet si zyrë kontabiliteti, IT apo dhe shërbime të tjera.
Vlera e qirasë mujore neto është 500 Euro.
Ndodhet shumë pranë Toptanit, në zonë mjaft të qetë dhe të sigurtë.
Zona është shumë pranë qendrës duke ofruar kështu një mori facilitetesh.