500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 96
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament me qira pershtatshem per zyre ne Bllok!

Për Qira
January 13, 2020
295
ID: 618
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 96m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: January 13, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Pranë shkollës “11 Janari”, jepet me qira apartament 3+1 në një pallat të ri me ashensor, në katin e 3-të.
Organizohet në katër ambiente të ndara, një ballkon dhe një tualet me dritare, me një sipërfaqe prej 96 m².
Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë Bllokut.
Është totalisht i investuar, në cdo ambient ka kondicioner dhe jepet me qira bosh, për zyrë. Ka akses mjaft të mirë me gjithcka të nevojshme.
Cmimi i qirasë mujore është 500 Euro.
Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.